Pokojíček

A teď to ještě nějak propojit do jednoho pokoje 😀 asi půjdu před tu modrou…

image

image

Advertisements
Příspěvek byl publikován v rubrice fotky, holky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 responses to “Pokojíček

  1. Tak jsem koukala na nějaké ty minecraft (i frozen) pokojíčky na FB a tedy ti řeknu, že já bych se necítila dobře ani v tom rozkostičkovaném ani v tom ledově modrém (a to jsem si ložnici vždycky představovala namodrale :-)). Ta moje by asi taky chtěla minecraft pokojíček (od září má slíbený svůj vlastní), ale ještě jí to ani nenapadlo. Spíš mluvila o nějakých liánách… manžel se na to nedíval optimisticky :-)))))

  2. My tady tím směrem (mít něco stálejšího podle aktuálního zájmu) vůbec nejedeme, protože se jim to umí měnit extrémně rychle. Max tak nějaké oblečení, ale pokojík bych tak asi nezařizovala.
    Mimochodem zrovna Minecraft jsme dneska měli doma debatu, protože M. má tendenci na tom extrémně ujíždět, fakt musíme fest korigovat. A to je jen začátek, jak říkají rodiče starších dětí 🙂 Nejradši by nedělal vůbec nic jiného, než do toho civěl. Trošku mě tyhle závislosti děsí, otázka, jak ho naučit, aby si to uměl korigovat a zakázat sám.

    • Já vím je to tak na rok… Dělám to hlavně, aby se holky trochu těšily na stěhování… A budou se měnit jen závěsy, povlečení, koberec a budou nálepky na zeď… Nic velkého, nábytek zůstává.
      U nás pomáhá trvat na tom, že kolik času stráví May na počítači, tolik času pak dělá něco jiného – a střídat to tak po hodině. Někdy už si sama řekne, že jde teď pro změnu ven nebo si číst… A než se udělají úkoly, příprava a povinnosti, tak to stejně stihne tak na tu hodinu max…

      • My jsme neměli tu možnost a náročně běhat po domě nábytku, bylo náročné a nakonec nic-moc?
        Snít si a budovat domov od dětství, není nic, co bych zavrhla.
        Jen si sněte a těšte se, je to, to hezké.

      • To je jasný, to beru, je potřeba je nějak natěšit 🙂 Plakáty taky nějaké k aktuálním oblibám máme, to zase jo, ale ty jdou jednoduše měnit.
        U nás je teď horší, že M. už chodí domů po obědě a my se vracíme kolem 4 nejdřív, takže má třeba 3 hodiny volný. Dostává vždy nějaké úkoly – vynést koš, umýt nádobí, uklidit boty plus úkol, když má (ale on má tak jednou týdně), ale stejně pak je u toho neúměrně času. Leda mu nepovolit vůbec vlézt bez našeho dohledu na počítač, který ale bývá puštěný, protože muž ráno před odchodem do práce často pracuje a nevypíná ho pak už (mohl by samozřejmě). Mně ale spíš jde o to, aby si sám uměl s tím časem hospodařit.

      • Hm, tak to chápu… Jsou prográmky, které dokáží ten čas omezit, pak se prostě pc vypne nebo zamkne… Ale taky jsem spíš pro to, aby se to učili zvládat sami a mít i jinou zábavu. Povíme si za pár let, jak se to povedlo…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s