Maminky chlapečků

Jak dlouho trvá fáze „mrsknu s tím o zem/stůl/počítač/sklo/mámu, schválně, co se stane“ ?

Advertisements

8 responses to “Maminky chlapečků

  1. Uličník mně, jako babičce vždycky imponoval, ženský element u nás a vnuk, co se bojí nožem ukrojit chleba, mi napovídá, že se to nevytříbí a respekt k tomu, že to bude muž, se naučíš časem respektovat. Hodně štěstí, vnější vlivy jsou nebezpečím ve výchově.

  2. Me to teda delaly obe deti. A dost dlouho. Ja vubec mam pocit, ze to je u nas cele nejak na hlavu postavene. Oba jsou uplne jiny, to jo. Ale Barunka odpovida tomu, co jine maminky pisou o klucich, a Matyasek zase spis tem holcicim popisum. Kazdopadne preju pevne nervy ;).

  3. Ehm, mam pocit, že u nás to ještě neskončilo … (Sluníčkovi už je 6 let)…. a zajímavé je sledovat ten na půl lumpačivý a na půl zádumčivý a zamyšlený výraz, co to udělá…. no a pak rychlej pohled na mě, jestli to projde nebo bude sekec ;-)))

  4. oni jsou chlapečkové vůbec asi takoví víc impulsivní… nejdřív konaj a pak přemýšlej ;-))… i když já žádné porovnání s holčičkama nemám, máme oba kluky 😀 :-D… ale co vím od kamarádek, tak se vždycky divím, jak jsou ty holčičky hodné 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s