Heslo

Zajímavý nápad,  máte taky něco takového domluveného pro případ, kdy budete potřebovat poslat neznámého člověka vyzvednout vaše dítě? 

Obrázek

 

Advertisements
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

16 responses to “Heslo

  1. Až bude sama chodit ven, tak tohle určitě zavedu. Zrovna nedávno, jak byla poprvé hodinu sama na hřišti, jsem si říkala, že něco podobného bych měla mít v záloze, aby jí někdo nevykládal, že jsem ho poslala, aby ji vyzvedl…

  2. Výbornej nápad! Vždycky, když jsme v neznámým terénu, tak se s Mišákem domlouvám pro případ, kdyby se mi třeba ztratil, občas ho testuju ve městě, co kdyby se mnou nestihl vystoupit z autobusu a tak… Ale heslo teda ještě domluvený nemáme…

      • To řešíme už od jejího útlého dětství, před pár dny, kdy ji autobusák málem zavřel uvnitř, jsme si to zopákly: jet dál a vystoupit na další zastávce, kam si pro ni dojdu. Prý jak poznám, kde autobus zastaví 🙂 No, jsem jasnovidka přece :-))) Ale v podstatě ji stačilo ujistit, že ji tam autobusák naschvál určitě nezavře :-))

  3. jj, taky jsem chtěla přispěchat se svou troškou do mlýna, že máme domluveno, že dojede na další zastávku, tam vystoupí a počká na mě… s tím, že ještě máme domluveno, že se nesmí (nemá) dávat s nikým tam do řeči a nikam chodit, prostě tam sedět jako šutr a nehnout se, i kdyby ho na kolenou prosili… to je hlavně v metru, kde je lidí hafo a důchodců co se snaží „vyřešit problém“ taky…. ale už to máme vytuněné ještě mobilním telefonem… no horší je, že takhle mam naučenýho toho staršího, kde je daleko menší pravděpodobnost, že by se to mohlo stát, mladší, který je potřebnější a pěkně rozjeté kvítko, to zatim asi moc neumí 😀 😀 kamarádka dávala zas klukům pásky na ruku s telef. číslem, ale to mi příjde … nevim, až ponižující, jak pejskům… a když je někdo ukradne, tak je mu jedno, co má dítě na ruce… ale tohle s tím heslem, to je dost dobré!!! to bysme si mohli dát…..

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s