Kterak naučit Lva uklízet boty

Bylo nebylo…

Co Lva znám, vždycky přišel do bytu, rozvázal a skopl boty uprostřed předsíně (většinou té pidi panelákové) a zajímat se o ně začal zas, až když někam šel. Zkoušela jsem různé finty, nepomohlo nic, dokonce ani, když se on sám o ty svoje boty přerazil a málem pustil monitor na dlaždičky. Vzdala jsem to a podle nálady buď ty boty uklidím sama, nebo je tam nechám nebo případně vztekle odkopnu do kouta (když se o ně přezrazím).

Ovšem to jsem nepočítala s Kocourem. Z malého roztomilého koťátka, které jsem pašovala na Sever pod bundou, vyrostl velký Kocour se zvláštními zálibami. Například v kousání všeho gumového a nebo všeho šnůrkového. Tak máme okousané a vydrápané těsnění u hlavních i balkonových dvěří – naštěstí už začíná jaro i tady. Neustále se nám ztrácí gumičky, abych je posléze našla na kousky v kočičím wc. Kabelů si naštěstí kočičí ničitel nevšímá, to už by Lev asi nepřežil. Ale stačilo, aby Lev několikrát nemohl v ranním spěchu zavázat boty, protože měl ukousané tkaničky až k dírkám… několikrát ty tkaničky vyměnil se stejným výsledkem po pár dnech a VOILA – Lev přijde domů, sundá boty a UKLIDÍ je do botníku 😀

 

 

 

Advertisements

8 responses to “Kterak naučit Lva uklízet boty

      • Logikovi a Celestýně přezdívám „duo Dovedos“ .. jsou si podobní, vždycky ví, jak spolehlivě „nadzdvihnout“. Je s nima legrace ..

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s