Nové sandálky pro holky

Včera se mi konečně povedlo sehnat pro obě holky nové sandálky. Lilly má klasicky zase mezivelikost, 23,5, takže 23 jí jsou malé a 24 velké… May má 31. Ale nejhorší je, že obě mají velmi úzkou nohu a nízký nárt a všechno patřičné délky jim padá z nohou – tak jako mně… I povzdechla jsem si při zkoušení asi páté boty na Mayky nožičku: „Proč musíte mít tak dlouhé a úzké nohy!“ A May, neznalá řečnických otázek, odpovídá: „No přece protže jsme se tak narodily, ty ťunťo…“

Advertisements
Příspěvek byl publikován v rubrice May. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 responses to “Nové sandálky pro holky

  1. To ti nezávidím. Hanka má téměř ideál nožku,co obuje, to jí je – jediný problém je její vytrvalý hysterický řev při zkoušení (autisté opravdu nemají rádi změny) – takže obvykle vlítneme do botárny, vyberu jeden pár podle funkčních kritérií (chci-li botasku nebo sandálek), násilím zuju a obuju Hanku, a pokud bota sedí, tak platíme a padáme, věci jako barvu a ozdobičky neřeším…. s Lidkou je to horší, zdědila po mně vysoký nárt, takže hlavně s domácí obuví je problém, nakonec všechny papučky stejně zuje, že ji tlačí, a běhá v ponožkách.

    • taky to nemas jednoduchy teda… no ja si obcas rikam, proc ty boty vlastne kupuju, kdyz holky stejne porad litaji bosky at jim rikam co chci kolikrat chci… a ted uz i venku stahuji boty….

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s